
Zaterdag 29 augustus openen wij samen met verschillende culturele organisaties in Papendrecht de deuren tijdens de Open Cultuurdag. Tussen 10.00 en 13.00 uur ben je van harte welkom in Theater De Willem voor een ochtend vol muziek, theater, dans en creatieve workshops. De toegang is helemaal gratis!
Benieuwd hoe het er achter de schermen van een theater aan toegaat? Wil je kennismaken met JeugdTheaterSchool Papendrecht, genieten van optredens of zelf meedoen aan een workshop? Dan mag je deze ochtend niet missen.
10.00 – 10.15 uur | Inloop
10.15 – 10.45 uur | JeugdTheaterSchool Papendrecht – optreden & workshop
10.45 – 11.00 uur | Optreden Moderne Jazz (ToBe)
11.00 – 11.30 uur | Dirk Scheele
11.30 – 12.00 uur | JeugdTheaterSchool Papendrecht – optreden & workshop
12.00 – 12.30 uur | Workshop Moderne Jazz (ToBe)
12.30 – 13.00 uur | JeugdTheaterSchool Papendrecht – optreden & workshop
Tijdens de hele ochtend is de foyer geopend. Doe mee aan leuke, creatieve workshops, ontmoet verschillende culturele organisaties uit Papendrecht of geniet gezellig van een kop koffie terwijl je de sfeer proeft.
Of je nu wilt kijken, luisteren of vooral zelf wilt meedoen: tijdens de Open Cultuurdag is er voor jong en oud van alles te beleven. De toegang is gratis. We zien je graag op zaterdag 29 augustus!
Ben je benieuwd naar het programma van de andere culturele instellingen? Kijk dan op www.ditbenikwiebenjij.nl.