Alweer voor de derde keer komt het Dutch Symphonic Wind Orchestra naar Theater De Willem. Na een succesvolle 27e tournee in het noorden van Frankrijk is dit de enige kans om dit top orkest in Nederland te horen en zien.
Het semiprofessionele orkest heeft een harde kern van muzikanten uit het Groot orkest van Excelsior Papendrecht, maar daarbij een aantal professionele musici van onder andere de Marinierskapel der Koninklijke Marine en andere topmusici uit heel Nederland.
Initiator en dirigent is de bij u welbekende Chef-dirigent van het groot orkest van ons eigen Excelsior. Als altijd zullen er diverse solisten optreden met het orkest. De internationaal bekende bastrombonist Jos Jansen speelt een speciaal voor hem en het DSWO gecomponeerde compositie. Zangers Tessa Bons en Roman van der Werff zijn geen onbekende bij het Papendrechtse publiek.
Het thema van het concert is: dans!